Parenteel Heeres » Jan Bijsterbosch (1909-2004)

Persoonlijke gegevens Jan Bijsterbosch 


Gezin van Jan Bijsterbosch

Hij is getrouwd met Johanna Tijssen.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1929 te Heerde, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Bijsterbosch  1947-1997


Notities over Jan Bijsterbosch

Was werkaam als chauffeur bij de Cooperatie in Hoorn.
Gewoond hebende op de hoek Postweg en Hogepad

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Bijsterbosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Bijsterbosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Bijsterbosch

Jan Bijsterbosch
1909-2004

1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juli 1909 lag tussen 10,5 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 6,6 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
  • De temperatuur op 24 augustus 1929 lag tussen 15,3 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Popeye, door Elzie Segar voor King Features Syndicate ontworpen, verschijnt (als bijfiguur) voor het eerst in de New York Journal.
    • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 7 augustus » Oprichting van de Griekse voetbalclub Ergotelis FC.
    • 24 oktober » Zwarte Donderdag: een beurskrach in New York vormt het begin van de Grote Depressie.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
  • De temperatuur op 25 mei 2004 lag tussen 5,1 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (27%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Presidentsverkiezingen in Rusland.
    • 29 maart » Estland, Letland, Litouwen, Slowakije, Slovenië, Roemenië en Bulgarije treden toe tot de NAVO.
    • 31 maart » De Venezolaanse overheid richt Conviasa op als de nieuwe nationale luchtvaartmaatschappij van het Zuid-Amerikaanse land.
    • 1 juli » In Nederland gaat de vrije energiemarkt van start.
    • 4 juli » Griekenland wint het EK voetbal in Portugal door Portugal in Lissabon met 1-0 te verslaan.
    • 18 augustus » Zwemster Jodie Henry uit Australië scherpt bij de Olympische Spelen in Athene het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,52. De mondiale toptijd was sinds 31 maart 2004 met 53,66 in handen van haar landgenote Lisbeth Lenton.
  • De temperatuur op 29 mei 2004 lag tussen 4,3 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (82%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Presidentsverkiezingen in Rusland.
    • 22 april » Kees van Kooten ontvangt de Gouden Ganzenveer wegens zijn betekenis voor het geschreven woord.
    • 14 mei » Huwelijk van kroonprins Frederik van Denemarken en Mary Donaldson in Kopenhagen.
    • 1 juli » In Nederland gaat de vrije energiemarkt van start.
    • 20 juli » De eerste IPv6 adressen worden voor Japan en Zuid-Korea in de DNS root aangebracht; dit is het begin van het publieke IPv6.
    • 2 november » Ex-wielrenkampioen Gerrie Knetemann sterft op 53-jarige leeftijd aan een hartstilstand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2002 » Bart de Graaff (35), Nederlands televisiepresentator, programmamaker, BNN oprichter en -voorzitter
  • 2002 » Kees Vellekoop (61), Nederlands musicoloog en hoogleraar
  • 2004 » Ethel Portnoy (77), Nederlands schrijfster
  • 2005 » Ben Peters (71), Amerikaans componist van countrymuziek
  • 2005 » Ismail Merchant (68), Indiaas-Brits filmproducent
  • 2006 » Anton Cerer (90), Sloveens-Joegoslavisch zwemmer

Over de familienaam Bijsterbosch


De publicatie Parenteel Heeres is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Parenteel Heeres", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel_heeres/I1099510691.php : benaderd 11 maart 2026), "Jan Bijsterbosch (1909-2004)".