Parenteel Heeres » Gerrit Jan Visser (1832-1910)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jan Visser 

  • Hij is geboren in het jaar 1832 in Deventer.
  • Hij is overleden in het jaar 1910 in Deventer, hij was toen 78 jaar oud.Bron 1
  • Een kind van Jan Visser en Janna Menop
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 januari 2010.

Gezin van Gerrit Jan Visser

(1) Hij is getrouwd met Maria Dijckkamp.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1860 te Deventer, hij was toen 28 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Jan Visser  1862-???? 


(2) Hij is getrouwd met Pietronella Swepink.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1865 te Deventer, hij was toen 33 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Elisabeth Visser  1869-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jan Visser?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Jan Visser

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jan Visser

Sarris Visser
1764-1853
Jan Visser
1804-1867
Janna Menop
1796-1854

Gerrit Jan Visser
1832-1910

(1) 1860
Jan Visser
1862-????
(2) 1865

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Aktenummer: 225
  2. Aktenummer: 37
  3. Aktenummer: 134

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 november 1865 lag rond de 4,9 °C. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Tennessee neemt een nieuwe grondwet aan waarin slavernij is afgeschaft.
    • 5 mei » De eerste treinroof vindt plaats in de buurt van North Bend, Ohio (Verenigde Staten).
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
    • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
    • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
    • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.

Over de familienaam Visser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Visser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Visser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Visser (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Heeres is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P. Heres, "Parenteel Heeres", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel_heeres/I1099504467.php : benaderd 14 januari 2026), "Gerrit Jan Visser (1832-1910)".