Parenteel Vonder » Jennegien "Jenny" Bouwman (1920-2001)

Persoonlijke gegevens Jennegien "Jenny" Bouwman 

Bronnen 1, 2

Gezin van Jennegien "Jenny" Bouwman

Zij is getrouwd met Hendrik Vonder.

Zij zijn getrouwd op 19 april 1945 te Avereest, Overijssel, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bronnen 2, 3

Binnen 6 maanden na het huwelijk wordt zoon Hendrik geboren.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jennegien "Jenny" Bouwman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jennegien Bouwman

Jennegien Bouwman
1920-2001

1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Persoonskaart van Aaltje Paasman
  3. Achterkant (J/N): J (1 kind)
    Vergel. datum: 15-6-1938
    Akte: 61
    kind staat aangemerkt als stiefzoon, maar dat klopt niet.
    Gebeurtenissen rond 19 mei 1996
  4. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1920 lag tussen 7,0 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 8 september » Oprichting van het Italiaans Regentschap Carnaro.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
  • De temperatuur op 19 april 1945 lag tussen 6,4 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 12 april » Canadese militairen bevrijden kamp Westerbork.
    • 15 april » Bevrijding van het concentratiekamp Bergen-Belsen.
    • 28 april » Benito Mussolini en zijn minnares Clara Petacci worden gedood door leden van het Italiaanse verzet wanneer ze het land proberen te ontvluchten.
    • 17 mei » De Stichting van de Arbeid wordt opgericht, een overlegorgaan tussen overheid, werkgevers en werknemers.
    • 11 juni » De laatste Duitse troepen op Schiermonnikoog worden afgevoerd.
    • 1 december » Onder leiding van Ab Goubitz wordt de eerste Nederlandse uitzending van de ochtendgymnastiek uitgezonden
  • De temperatuur op 18 augustus 2001 lag tussen 15,1 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,6 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Aardbeving in de Indiase deelstaat Gujarat, waarbij ongeveer 20.000 doden vallen en 167.000 mensen gewond raken.
    • 23 mei » Bayern München wint de Champions League. In de finale in Milaan zegeviert de Duitse voetbalclub na strafschoppen (5-4) ten koste van het Spaanse Valencia. De finale wordt gefloten door de Nederlandse scheidsrechter Dick Jol.
    • 1 september » De 1-0 nederlaag van het Nederlands elftal in en tegen Ierland leidt uiteindelijk tot uitschakeling van het WK van 2002. De definitieve uitschakeling is 5 september. Voor het eerst in zestien jaar is Nederland niet van de partij op een eindtoernooi.
    • 12 september » Als gevolg van de aanslagen op 11 september 2001 stelt de NAVO voor het eerst in zijn geschiedenis vast dat er sprake is van een situatie als bedoeld in Artikel 5 van het NAVO-akkoord.
    • 30 september » Het Angolees voetbalelftal wint de vijfde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) Zimbabwe te verslaan.
    • 1 november » In Burundi treedt een overgangsregering aan onder president Pierre Buyoya, samengesteld uit bijna alle politieke partijen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1918 » Ahmed Ben Bella, president van Algerije († 2012)
  • 1918 » Anwar Sadat, president van Egypte († 1981)
  • 1919 » Fernand Bourgaux, Belgisch atleet (overleden??)
  • 1922 » Félis Loustau, Argentijns voetballer († 2003)
  • 1923 » René Girard, Frans filosoof († 2015)
  • 1924 » Rod Serling, Amerikaans scriptschrijver († 1975)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bouwman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bouwman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bouwman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bouwman (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Vonder is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Matthijs Vonder, "Parenteel Vonder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-vonder/I906.php : benaderd 12 januari 2026), "Jennegien "Jenny" Bouwman (1920-2001)".