Parenteel Vonder » levenloos kind van Jan Hendrik Vonder

Persoonlijke gegevens levenloos kind van Jan Hendrik Vonder 


Gezin van levenloos kind van Jan Hendrik Vonder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot levenloos kind van Jan Hendrik Vonder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van levenloos kind van Jan Hendrik Vonder

levenloos kind van Jan Hendrik Vonder


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Overlijdens register
    2. Bron Burgerlijke stand - Overlijden
      Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
      Algemeen Toegangnr: 123
      Inventarisnr: 8789
      Gemeente: Lonneker
      Soort akte: overlijdensakte
      Aktenummer: 121
      Aangiftedatum: 21-07-1926
      Overledene nn Vonder
      Geslacht: V
      Overlijdensdatum: 19-07-1926
      Leeftijd: 0
      Overlijdensplaats: Noord Eschmarke (Lonneker)
      Vader Jan Hendrik Vonder
      Moeder Johanna Hendrika Wevers
      Partner
      Nadere informatie levenloos geboren
      Archief: Burgerlijke stand
      : Overlijden
      Inventarisnr.: 1926/121
      Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
      Gebeurtenissen 21 juli 1926

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 juli 1926 lag tussen 16,2 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 4,9 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
      • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
      • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
      • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vonder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vonder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vonder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vonder (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Vonder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Matthijs Vonder, "Parenteel Vonder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-vonder/I736.php : benaderd 17 maart 2026), "levenloos kind van Jan Hendrik Vonder".