Parenteel Vonder » Klaas Paasman (1896-1971)

Persoonlijke gegevens Klaas Paasman 

Bron 1

Gezin van Klaas Paasman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Paasman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Paasman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Paasman

Thijs Vonder
1814-1882

Klaas Paasman
1896-1971


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Klaas Paasman



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Huwelijks register
    2. Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
      : Huwelijk
      Archief: Burgerlijke stand
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
      Algemeen Toegangnr: 123
      Inventarisnr: 09351
      Gemeente: Nieuwleusen
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: 26
      Datum: 13-11-1919
      Bruidegom Klaas Paasman
      Leeftijd: 23
      Geboorteplaats: Nieuwleusen
      Bruid Klaasje Kragt
      Leeftijd: 26
      Geboorteplaats: Nieuwleusen
      Vader bruidegom Jannes Paasman
      Moeder bruidegom Femmigje Vonder
      Vader bruid Koop Kragt
      Moeder bruid Aaltje Krul
      Nadere informatie beroep Bg.: arbeider; beroep vader Bd.: landbouwer
      Inventarisnr.: 1919/26
      Gebeurtenissen 13 november 1919
    3. Persoonskaart van Klaas Paasman
    4. Vergel. datum: 17-12-1945
      Achterkant (J/N): J (4 kinderen)
      Akte: 45
      Gebeurtenissen rond 9 maart 2001
    5. BS Geboorte register
    6. Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
      Inventarisnr.: 1896/45
      : Geboorte
      Archief: Burgerlijke stand
      Gebeurtenissen 30 september 1896

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 september 1896 lag rond de 12,2 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 5 januari » In de Wiener Presse verschijnt het eerste, publieke artikel over de door Wilhelm Röntgen ontdekte röntgenstraling.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
      • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    • De temperatuur op 9 september 1971 lag tussen 9,4 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Ontslag van Léon Lommel als bisschop van Luxemburg. Hij wordt opgevolgd door zijn coadjutor Jean Hengen.
      • 23 maart » Belgische en Nederlandse boeren protesteren in Brussel gewelddadig tegen het plan-Mansholt.
      • 7 april » Beate Uhse opent haar eerste buitenlandse seksshop in de Amsterdamse Kalverstraat.
      • 17 april » Bangladesh roept de onafhankelijkheid uit.
      • 25 augustus » Mark Spitz verbetert in Houston zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met zes tiende van een seconde tot 55,0.
      • 10 oktober » President Jafaar Numeiri van Soedan maakt de vrijlating bekend van 985 gevangenen, onder wie 300 politieke gevangenen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Paasman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Paasman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Paasman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Paasman (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Vonder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Matthijs Vonder, "Parenteel Vonder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-vonder/I325.php : benaderd 11 januari 2026), "Klaas Paasman (1896-1971)".