Parenteel van Tuijl omgeving Amerongen » Cornelia Hensen (1929-1935)

Persoonlijke gegevens Cornelia Hensen 


Gezin van Cornelia Hensen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Hensen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Hensen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Hensen

Nelis Nagel
1851-1931
Pietje Boer
1856-1941

Cornelia Hensen
1929-1935


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias, akte 1455

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 september 1935 lag tussen 10,4 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
      • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
      • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
      • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hensen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hensen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hensen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hensen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel van Tuijl omgeving Amerongen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-van-tuijl/I71464.php : benaderd 20 februari 2026), "Cornelia Hensen (1929-1935)".