Parenteel Van Ooijen » Peter "Peeterssen" van Oijen (< 1640-????)

Persoonlijke gegevens Peter "Peeterssen" van Oijen 

  • Roepnaam is Peeterssen.
  • Hij is geboren voor 1640 in Drunen of Extel.
    Naam van Oijen blijft bestaan in Drunen ondanks het feit dat Antonius Petrus van Oijen geboren is in Extel, Prinsdom van Luijk rond 1671 !
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2007.

Gezin van Peter "Peeterssen" van Oijen


Kind(eren):

  1. Gerardus van Oijen  ± 1689-< 1728 


Notities over Peter "Peeterssen" van Oijen

Fictieve voorvader uit Drunen of Extel om mogelijke broers en zussen in te voeren.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter "Peeterssen" van Oijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Peter van Oijen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Oijen


De publicatie Parenteel Van Ooijen is opgesteld door Hans van Ooijen.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans van Ooijen, "Parenteel Van Ooijen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-van-ooijen/I414.php : benaderd 27 januari 2026), "Peter "Peeterssen" van Oijen (< 1640-????)".