Parenteel van Jan van Hattem » Francisca Jelisdr van Wijck (-1617)

Persoonlijke gegevens Francisca Jelisdr van Wijck 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is begraven op 5 augustus 1617 in Utrecht.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 oktober 2015.

Gezin van Francisca Jelisdr van Wijck

Zij is getrouwd met Reijer van Hattem.

Zij zijn getrouwd voor 9 december 1579.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francisca Jelisdr van Wijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Wijck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Middelkoop, "Parenteel van Jan van Hattem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-van-hattem/I45277.php : benaderd 10 januari 2026), "Francisca Jelisdr van Wijck (-1617)".