Parenteel van Jan van Hattem » Dirck van Wijck (< 1650-> 1685)

Persoonlijke gegevens Dirck van Wijck 


Gezin van Dirck van Wijck

Hij is getrouwd met Elsken Jans van Hattem.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen te Ingen.Bron 1

Ze zijn in de kerk getrouwd op 22 januari 1665 te Maurik.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirck van Wijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. home.quicknet.nl/mw/prive/j.lammers/

Over de familienaam Van Wijck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Middelkoop, "Parenteel van Jan van Hattem", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-van-hattem/I18064.php : benaderd 14 januari 2026), "Dirck van Wijck (< 1650-> 1685)".