Parenteel van de familie Van de(r) Woer(d)(t) van de Betuwe (1575-heden) » Jacobus Gijsbertus Uljée (1848-< 1933)

Persoonlijke gegevens Jacobus Gijsbertus Uljée 

  • Hij is geboren in het jaar 1848 in Renkum.
  • Hij is overleden voor 4 oktober 1933 in Zoelen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 maart 2014.

Gezin van Jacobus Gijsbertus Uljée

Hij is getrouwd met Aaltje Wiggelinkhuizers.

Zij zijn getrouwd op 30 juni 1876 te Leerdam, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Alida Uljée  1890-1976

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus Gijsbertus Uljée?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus Gijsbertus Uljée

Jacobus Gijsbertus Uljée
1848-< 1933

1876
Alida Uljée
1890-1976

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juni 1876 lag rond de 20,9 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.

Over de familienaam Uljée

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Uljée.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Uljée.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Uljée (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop van der Woerd, "Parenteel van de familie Van de(r) Woer(d)(t) van de Betuwe (1575-heden)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-van-de-woerd/I551.php : benaderd 24 februari 2026), "Jacobus Gijsbertus Uljée (1848-< 1933)".