Parenteel van de familie Van de(r) Woer(d)(t) van de Betuwe (1575-heden) » Frans van Hofwegen (1896-????)

Persoonlijke gegevens Frans van Hofwegen 

  • Hij is geboren in het jaar 1896 in Gouda.

Gezin van Frans van Hofwegen

Hij is getrouwd met Gerritje Peterse.

Zij zijn getrouwd op 16 februari 1921 te Gouda, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans van Hofwegen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Hofwegen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop van der Woerd, "Parenteel van de familie Van de(r) Woer(d)(t) van de Betuwe (1575-heden)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-van-de-woerd/I346.php : benaderd 30 januari 2026), "Frans van Hofwegen (1896-????)".