De temperatuur op 13 oktober 1990 lag tussen 11,4 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
19 januari » De eerste editie van AutoWeek ligt in de winkels.
12 september » Tegen België speelt het voetbalelftal van de Duitse Democratische Republiek zijn allerlaatste interland uit de geschiedenis.
26 september » In Istanboel wordt een vroegere adjunct-chef van de Turkse inlichtingendienst MIT, Hiram Abas, doodgeschoten.
4 november » De stad Dinant viert het honderdvijftigjarig bestaan van de saxofoon met een concert waaraan duizenden saxofoonspelers uit heel Europa deelnemen.
1 december » In de Kanaaltunnel ontmoeten arbeiders uit het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk elkaar op veertig meter onder de zeebodem. Sinds de laatste ijstijd was er geen vaste verbinding meer geweest tussen het eiland Groot-Brittannië en het vasteland van Europa.
31 december » De Rus Garri Kasparov behoudt zijn wereldtitel schaken in Lyon na een 12,5–11,5 overwinning op zijn uitdager en landgenoot Anatoli Karpov.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: E. Hillebregt - Zuiderwijk, "Stamboom Suijdwijck (van)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-suijdwijck/I4557.php : benaderd 12 februari 2026), "Bernardus Zuidwijk (1920-1990)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.