Parenteel Schoofs » Wilhelmus Toonders (1881-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Toonders 


Gezin van Wilhelmus Toonders

Hij is getrouwd met Johanna Maria Cornelia van Stiphout.

4241/8.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1911 te Veldhoven-Meerveldhoven, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Wilhelmus Toonders

bijn huwelijk 30 jr. oud wonende te Zeelst. van beroep: opzichter steenfabriek, koopman.
inschrijving B.V. Veldhoven-Meerveldhoven 1 januari 1921. afschrijving 20 juni 1921 naar Gilze Rijen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Toonders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Toonders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 mei 1881 lag rond de 8,8 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
    • 1 juni » Eerste Nederlandse openbare telefoonnetwerk wordt in gebruik genomen.
    • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
    • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
    • 20 september » Chester A. Arthur legt de eed af als 21ste President van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 6 juni 1911 lag tussen 13,0 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
    • 26 oktober » De arts Sun Yat-sen wordt uitgeroepen tot president van de Chinese republiek.
    • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
    • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1874 » Howard Carter, Brits archeoloog († 1939)
  • 1875 » Gregoria de Jesus, Filipijns onafhankelijkheidsstrijdster († 1943)
  • 1886 » Edu Snethlage, Nederlands voetballer en medicus († 1941)
  • 1886 » Francis Biddle, Amerikaans rechter († 1968)
  • 1890 » Abraham Kaper, Nederlands politieagent, collaborateur en veroordeeld oorlogsmisdadiger († 1949)
  • 1891 » May Warden, Engels actrice († 1978)

Over de familienaam Toonders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Toonders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Toonders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Toonders (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Els van Houtum-Swalen, "Parenteel Schoofs", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schoofs/I564.php : benaderd 11 januari 2026), "Wilhelmus Toonders (1881-????)".