Parenteel van Rossenberg » Elisabeth (Els) Leliveld (1899-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth (Els) Leliveld 


Gezin van Elisabeth (Els) Leliveld

Zij is getrouwd met Johannes Gerardus (Han) van Rossenberg.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1923 te Nieuwkoop (afkondiging 21-04-1923 te Nieuwkoop en Zevenhoven), zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Woonachtig: Amsterdam, Elisabeth Wollfstraat 64, Johan Huisinglaan (1956).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth (Els) Leliveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth (Els) Leliveld


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 oktober 1899 lag rond de 10,6 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 27 april » William Middlebrook De uitvinding van de paperclip (eerste patentaanvraag voor paperclipmachine).
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 4 mei 1923 lag tussen 8,3 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 23 november » Eerste officiële en regelmatige uitzendingen van Radio Belgique.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Simon Vestdijk, Nederlands schrijver († 1971)
  • 1898 » Tuffy Neugen, Braziliaans voetballer († 1935)
  • 1900 » Jean Arthur, Amerikaans actrice († 1991)
  • 1902 » Ale Algra, Nederlands schrijver († 1970)
  • 1906 » Anton Sipman, Nederlands molendeskundige, schrijver en tekenaar († 1985)
  • 1906 » Jack Ensley, Amerikaans autocoureur († 1972)

Over de familienaam Leliveld

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leliveld.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leliveld.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leliveld (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel van Rossenberg is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.Post, "Parenteel van Rossenberg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-peter-van-rossenberg/I10406.php : benaderd 11 januari 2026), "Elisabeth (Els) Leliveld (1899-????)".