Parenteel van de familie Onos » Sijtje TINHOLT (1856-????)

Persoonlijke gegevens Sijtje TINHOLT 

  • Zij is geboren in het jaar 1856 in Nigtevecht.
  • Een kind van Lambert TINHOLT
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 november 2007.

Gezin van Sijtje TINHOLT

Zij is getrouwd met Hendrik Izak van der BIJL.

Zij zijn getrouwd op 22 maart 1888 te Zevenhoven, zij was toen 32 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sijtje TINHOLT?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sijtje TINHOLT

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sijtje TINHOLT

Lambert TINHOLT
????-< 1878

Sijtje TINHOLT
1856-????

1888

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rijnlands Midden; BS Huwelijken 1888 Zevenhoven

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1888 lag rond de 2,0 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.

Over de familienaam TINHOLT

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TINHOLT.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TINHOLT.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TINHOLT (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel van de familie Onos is opgesteld door Joop van der Woerd.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Joop van der Woerd, "Parenteel van de familie Onos", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-onos/I442.php : benaderd 2 januari 2026), "Sijtje TINHOLT (1856-????)".