Parenteel Moes » Jelle Jurjens Proost (1910-)

Persoonlijke gegevens Jelle Jurjens Proost 


Gezin van Jelle Jurjens Proost

Hij is getrouwd met Sietske Joustra.

Zij zijn getrouwd op 26 juli 1930 te Enschede, hij was toen 19 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Trientje Proost  1934-1937

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jelle Jurjens Proost?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jelle Jurjens Proost

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jelle Jurjens Proost

Geert Moes
1845-1929
Jurjen Proost
1880-1934
Trientje Moes
1884-1957

Jelle Jurjens Proost
1910-

1930

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. WWW, akte 827
    2. Genlias, akte 277

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 september 1910 lag tussen 5,7 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 9,7 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
      • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
      • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    • De temperatuur op 26 juli 1930 lag tussen 8,2 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 9,4 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
      • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
      • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
      • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
      • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
      • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Proost

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Proost.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Proost.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Proost (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Moes is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Moes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-moes/I420.php : benaderd 28 februari 2026), "Jelle Jurjens Proost (1910-)".