Parenteel Moes » Sijlje Wijbes Werkman (1837-1903)

Persoonlijke gegevens Sijlje Wijbes Werkman 


Gezin van Sijlje Wijbes Werkman


(2) Zij had een relatie met Jacob Kuik.


Kind(eren):

  1. Fedde Kuik  1867-1918 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sijlje Wijbes Werkman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sijlje Wijbes Werkman

Sijlje Wijbes Werkman
1837-1903


Jacob Kuik
1838-1883

Fedde Kuik
1867-1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Drenlias, akte 332

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 september 1903 lag tussen 6,3 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (47%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 20 april » De Rotterdamse rechtbank beëdigt Mr. A.E. van den Hoek-Kok als eerste vrouwelijke advocaat in Nederland.
    • 16 juni » Henry Ford richt de Ford Motor Company op in Detroit.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Werkman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Werkman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Werkman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Werkman (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Moes is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap van Tuyll, "Parenteel Moes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-moes/I1200.php : benaderd 9 januari 2026), "Sijlje Wijbes Werkman (1837-1903)".