Parenteel Marcus-Nispel en aanverwanten in Nederlands Indië » Lodewijk_Herman_Hendrik Brender_A_Brandis (1906-1975)

Persoonlijke gegevens Lodewijk_Herman_Hendrik Brender_A_Brandis 


Gezin van Lodewijk_Herman_Hendrik Brender_A_Brandis

Hij is getrouwd met Nelly_Jeanne Kempees.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1932 te Padang, Ned.-Indie, hij was toen 25 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 26 juli 1947 te Padang, Ned.-Indie.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodewijk_Herman_Hendrik Brender_A_Brandis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lodewijk_Herman_Hendrik Brender_A_Brandis

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lodewijk_Herman_Hendrik Brender_A_Brandis

Lodewijk_Herman_Hendrik Brender_A_Brandis
1906-1975

1932

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 mei 1906 lag tussen 7,4 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
      • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
      • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
      • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
      • 6 december » De Britse overheid verleent zelfbestuur aan de vroegere boerenrepubliek Transvaal.
      • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • De temperatuur op 17 februari 1932 lag tussen -2,5 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
      • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
      • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
      • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
      • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
      • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
    • De temperatuur op 25 november 1975 lag tussen -3,4 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (16%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » De abonnees van het Dagblad van het Oosten moeten het doen zonder krant, omdat de redactie van de krant staakt; zij wil niet opgaan in de redactie van het dagblad Tubantia.
      • 15 mei » Voetbalclub FC Den Haag wint de KNVB beker-finale tegen FC Twente
      • 24 mei » Nederland besluit als eerste Europees NAVO-land tot de aanschaf van F-16 jachtvliegtuigen.
      • 5 juni » Egypte heropent het Suezkanaal dat sinds de Arabisch-Israëlische oorlog van 1967 was gesloten.
      • 15 augustus » Militaire coup in Bangladesh.
      • 19 oktober » Zaligverklaring van Arnold Janssen (1837-1909), Duits priester, stichter van het Gezelschap van het Goddelijk Woord en twee zustercongregaties, door Paus Paulus VI.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Brender_A_Brandis


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter van Markus, "Parenteel Marcus-Nispel en aanverwanten in Nederlands Indië", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-marcus-nispel/I445.php : benaderd 8 januari 2026), "Lodewijk_Herman_Hendrik Brender_A_Brandis (1906-1975)".