Parenteel Marcus-Nispel en aanverwanten in Nederlands Indië » Hendrik Bronkhorst (1912-1987)

Persoonlijke gegevens Hendrik Bronkhorst 


Gezin van Hendrik Bronkhorst

Hij is getrouwd met Annetje_Frederika_Trijntje_Johanna Fray.

Zij zijn getrouwd op 26 juni 1945 te Amsterdam, hij was toen 33 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Bronkhorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Bronkhorst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Bronkhorst

Hendrik Bronkhorst
1912-1987

1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 mei 1912 lag tussen 8,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
  • De temperatuur op 26 juni 1945 lag tussen 11,7 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 17 april » Apeldoorn wordt bevrijd.
    • 29 april » Adolf Hitler trouwt met Eva Braun.
    • 8 augustus » De Sovjet-Unie verklaart de oorlog aan Japan.
    • 31 augustus » Nationale viering van de Bevrijding, tegelijk met Koninginnedag.
    • 14 november » In de Duitse stad Neurenberg begint het proces tegen een groot aantal nazi-leiders.
    • 19 december » Oostenrijk wordt een republiek.
  • De temperatuur op 27 mei 1987 lag tussen 8,0 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (47%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Hana Mandlíková wint de Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de Tsjechische tennisster de Amerikaanse titelverdedigster Martina Navrátilová met 7-5 en 7-6.
    • 10 maart » Het Vaticaan veroordeelt kunstmatige bevruchting.
    • 30 maart » Vincent Van Goghs schilderij Zonnebloemen wordt verkocht voor 39,85 miljoen dollar.
    • 8 augustus » Openingsceremonie van de tiende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Indianapolis.
    • 26 november » De Survivor Series vinden voor het eerst plaats.
    • 20 december » De veerboot Doña Paz komt in aanvaring met de olietanker Vector en zinkt. Het vermoedelijke dodental daarbij is 4375.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bronkhorst


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter van Markus, "Parenteel Marcus-Nispel en aanverwanten in Nederlands Indië", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-marcus-nispel/I3317.php : benaderd 10 januari 2026), "Hendrik Bronkhorst (1912-1987)".