Stamboom Keur » Maarten Cornelis Keur (1921-1994)

Persoonlijke gegevens Maarten Cornelis Keur 


Gezin van Maarten Cornelis Keur

Hij is getrouwd met Helena Geertruida Wassenberg.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1963 te Haarlem, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 41 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maarten Cornelis Keur?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maarten Cornelis Keur

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maarten Cornelis Keur

Pieter Keur
1851-1931
Pieter Keur
Gijsbert Bol
1850-1934
Maartje Keur
1854-1920
Maarten Keur
1883-1948
Maarten Keur
Cornelia Bol
1886-????

Maarten Cornelis Keur
1921-1994

1963

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Maarten Cornelis Keur



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 april 1921 lag tussen 4,6 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
      • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
    • De temperatuur op 11 februari 1963 lag tussen -1,4 °C en 2,1 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Er was 1,3 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Demonstratie van de laser-tv in New York.
      • 11 juni » De boeddhistische monnik Thich Quang Duc laat zichzelf verbranden als ultiem protest tegen de vervolging van boeddhisten in Zuid-Vietnam. Veel monniken zouden dit voorbeeld volgen.
      • 14 juni » Lancering van de Vostok 5 met aan boord Valeri Bykovski.
      • 24 juni » Demonstratie van de eerste videorecorder, in de studio's van de BBC.
      • 26 juni » John F. Kennedy spreekt tijdens een toespraak in West-Berlijn de beroemde woorden: "All free men, wherever they may live, are citizens of Berlin, and, therefore, as a free man, I take pride in the words 'Ich bin ein Berliner!'"
      • 22 november » Het Beatles-album With the Beatles komt uit.
    • De temperatuur op 2 september 1994 lag tussen 13,5 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 2,1 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (28%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
      • 21 april » Daniel Amokachi van Club Brugge wint voor de tweede keer de Ebbenhouten Schoen als beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
      • 27 april » Na het verdwijnen van de apartheid worden de tien zogenaamde thuislanden herenigd met Zuid-Afrika.
      • 17 juli » Brazilië wint in de Verenigde Staten de wereldtitel door Italië na strafschoppen te verslaan in de finale van het WK voetbal.
      • 24 juli » Miguel Indurain wint de 81 editie van de Ronde van Frankrijk. Het is de vierde eindoverwinning op rij voor de Spaanse wielrenner.
      • 5 november » Op 45-jarige leeftijd wint de Amerikaanse bokser George Foreman de wereldtitel in het zwaargewicht door Michael Moorer in Las Vegas te verslaan met een knock-out in de tiende ronde.
      • 30 december » De leider van de populistische Vrijheidspartij in Oostenrijk (FPÖ), Jörg Haider, kondigt plannen aan voor de vorming van een volksbeweging, die de macht van de twee grote partijen, de socialisten en de Oostenrijkse Volkspartij, moet breken.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1990 » Piet Stalmeier (78), Nederlands componist, dirigent, organist en muziekpedagoog
    • 1991 » Alfonso García Robles (80), Mexicaans diplomaat en Nobelprijswinnaar
    • 1995 » Lenie Keller (70), Nederlands schoonspringster
    • 1997 » Joop van Tijn (58), Nederlands journalist
    • 1997 » Viktor Frankl (92), Oostenrijks neuroloog en psychiater
    • 1998 » Allen Drury (80), Brits schrijver

    Over de familienaam Keur

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keur.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keur.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keur (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    D. van der Werff-van der Mije, "Stamboom Keur", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-keur/I691.php : benaderd 22 februari 2026), "Maarten Cornelis Keur (1921-1994)".