Parenteel Jan Helmig » Aaldert Greven (± 1858-1929)

Persoonlijke gegevens Aaldert Greven 

  • Hij is geboren rond 1858 in Steenwijk.
  • Beroepen:
    • in het jaar 1884 wisselwachter.
    • in het jaar 1909 seinhuiswachter.
  • Woonachtig in het jaar 1884: Geldermalsen.
  • Hij is overleden op 20 november 1929 in 's Hertogenbosch.
    Overlijdensakte ook te Geldermalsen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 maart 2015.

Gezin van Aaldert Greven

(1) Hij is getrouwd met Reinira Schook.

Zij zijn getrouwd op 30 oktober 1884 te Geldermalsen.


(2) Hij is getrouwd met Anna Maria van Leeuwen.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1909 te Geldermalsen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaldert Greven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 november 1929 lag tussen 2,5 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 5,3 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
    • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Greven

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Greven.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Greven.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Greven (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Jan Helmig is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guus Nijhuis, "Parenteel Jan Helmig", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-helmig/I4822.php : benaderd 12 januari 2026), "Aaldert Greven (± 1858-1929)".