Parenteel Here Taedes » Akke Bultsma (1909-2002)

Persoonlijke gegevens Akke Bultsma 


Gezin van Akke Bultsma

Zij is getrouwd met Petrus de Vries.

Zij zijn getrouwd op 15 maart 1943 te Ljouwert, Fryslan, zij was toen 33 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Wilbert de Vries  1948-1975

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Akke Bultsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Akke Bultsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Akke Bultsma

Jelle Bultsma
1850-1905
Sipke Postmus
1850-1921
Wiebe Bultsma
1882-1956

Akke Bultsma
1909-2002

1943

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Akke Bultsma



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteregister 1909, Snits, Akte 285
    2. (Niet openbaar)
    3. Bevolkingsregister Ljouwert 1876-1904 etc.
    4. Bevolkingsregister Ljouwert 1876-1904
    5. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 november 1909 lag tussen 2,5 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 5,7 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
      • 1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
      • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
      • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
      • 12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
    • De temperatuur op 15 maart 1943 lag tussen -0,4 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
      • 8 juni » Bijna 1300 Joodse kinderen worden in één trein van Kamp Westerbork naar Sobibór getransporteerd, waar ze drie dagen later worden vergast.
      • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
      • 29 juli » NSB burgemeester Geert Bisschop van Schoonebeek wordt doodgeschoten door leden van het plaatselijk verzet.
      • 24 augustus » Einde van de Conferentie van Quebec.
      • 18 oktober » De schrijver A.M. de Jong wordt door Nederlandse SS'ers vermoord, een van de zgn. Silbertanne-acties.
    • De temperatuur op 26 september 2002 lag tussen 9,3 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (12%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 19 februari » NASA's Mars Odyssey begint met het in kaart brengen van de bodem van Mars met een warmtestraling metend systeem.
      • 9 maart » Titelverdediger Nederland eindigt als derde bij het WK hockey in Kuala Lumpur door in de troostfinale met 2-1 te winnen van Zuid-Korea.
      • 31 maart » Na een grote aardbeving in de Taiwanese hoofdstad Taipei storten twee hijskranen van de 56ste verdieping van de Taipei 101 naar beneden. Vijf mensen komen om het leven.
      • 8 september » In Keulen wint de Nederlandse hockeyploeg voor de zesde keer de Champions Trophy.
      • 7 november » Iran verbiedt het adverteren van Amerikaanse producten.
      • 30 november » De overblijfselen van Alexandre Dumas père worden naar het Panthéon overgebracht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bultsma

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bultsma.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bultsma.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bultsma (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Here Taedes is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Albert Allema, "Parenteel Here Taedes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-here-taedes/I23554.php : benaderd 27 januari 2026), "Akke Bultsma (1909-2002)".