Parenteel Here Taedes » Jitske de Boer (1900-)

Persoonlijke gegevens Jitske de Boer 


Gezin van Jitske de Boer

Zij is getrouwd met Jan van der Lei.

Zij zijn getrouwd op 5 oktober 1926 te Amsterdam, Noord-Holland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 3

Gebeurtenis gedeeld met Willem de Boer (getuige)

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jitske de Boer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jitske de Boer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jitske de Boer

Jitske Allema
1840-1920
Harm de Boer
1872-????

Jitske de Boer
1900-????

1926

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jitske de Boer



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorteregister 1900, Harns, Akte 29
    2. (Niet openbaar)
    3. Huwelijksregister 1926, Amsterdam, Akte 612
    4. (Niet openbaar)
    5. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1900 lag rond de -8,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 13 maart » In de Tweede Boerenoorlog veroveren de Britten Bloemfontein.
      • 14 maart » De Nederlandse botanicus Hugo de Vries brengt de erfelijkheidswetten van Mendel opnieuw onder de aandacht.
      • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
      • 13 juli » In Den Helder exploderen enkele opgeviste granaten, waardoor vijf mensen om het leven komen.
    • De temperatuur op 5 oktober 1926 lag tussen 8,8 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
      • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
      • 21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
      • 23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
      • 22 augustus » In Zuid-Afrika wordt goud ontdekt.
      • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Boer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Boer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Boer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Boer (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Here Taedes is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Albert Allema, "Parenteel Here Taedes", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-here-taedes/I23149.php : benaderd 7 februari 2026), "Jitske de Boer (1900-)".