Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Catharina van der Walle

Persoonlijke gegevens Catharina van der Walle 


    Gezin van Catharina van der Walle

    Zij is getrouwd met Christiaan van den Hoek.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Jan van den Hoek  1709-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van der Walle?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van der Walle

    Catharina van der Walle



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der Walle


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I95767.php : benaderd 30 december 2025), "Catharina van der Walle".