Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna Wilhelmina Vroom (1877-1947)

Persoonlijke gegevens Johanna Wilhelmina Vroom 


Gezin van Johanna Wilhelmina Vroom

Zij is getrouwd met Izaäk Hendrik Sloos.

Zij zijn getrouwd op 22 maart 1899 te Leiden, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Wilhelmina Vroom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Wilhelmina Vroom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Wilhelmina Vroom

Jacobus Vroom
1812-1870
Jacobus Vroom
1841-1903

Johanna Wilhelmina Vroom
1877-1947

1899

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1877 lag rond de 6,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
  • De temperatuur op 22 maart 1899 lag rond de -1,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 16 december » Engelse immigranten richten de Italiaanse voetbalclub AC Milan op.
  • De temperatuur op 1 januari 1947 lag tussen -0,3 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
    • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
    • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
    • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
    • 28 april » Thor Heyerdahl begint vanuit Peru aan zijn reis aan boord van een balsavlot, de Kon Tiki.
    • 2 november » Eerste (en enige) vlucht van de Spruce Goose (Hughes H-4 Hercules), het vliegtuig met de grootste vleugelspanwijdte dat ooit heeft gevlogen.

Over de familienaam Vroom

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vroom.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vroom.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vroom (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I94953.php : benaderd 10 oktober 2026), "Johanna Wilhelmina Vroom (1877-1947)".