Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Adriana Elisabeth Sommeling (1863-1929)

Persoonlijke gegevens Adriana Elisabeth Sommeling 


Gezin van Adriana Elisabeth Sommeling

Zij is getrouwd met Johannes Cornelis Sierat.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1887 te Leiden, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerritje Sierat  1888-????
  2. Johannes Sierat  1890-????
  3. Abraham Sierat  1893-< 1894
  4. Abraham Sierat  1894-????
  5. Hendrik Sierat  1896-????
  6. Gerrit Sierat  1901-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Elisabeth Sommeling?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Elisabeth Sommeling

Adriana Elisabeth Sommeling
1863-1929

1887
Abraham Sierat
1893-< 1894
Gerrit Sierat
1901-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 november 1863 lag rond de 6,0 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
  • De temperatuur op 20 juli 1887 lag rond de 19,5 °C. De winddruk was 19 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 3 december » Oscar Carré opent aan de Weesperzijde te Amsterdam zijn Circustheater.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.
  • De temperatuur op 19 januari 1929 lag tussen -0,3 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 1,8 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 16 mei » De eerste Oscar-uitreiking.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging en latere profvoetbalclub Achilles '29.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.

Over de familienaam Sommeling


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I83633.php : benaderd 16 oktober 2026), "Adriana Elisabeth Sommeling (1863-1929)".