Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Philippus Adrianus Bodijn (1885-1960)

Persoonlijke gegevens Philippus Adrianus Bodijn 


Gezin van Philippus Adrianus Bodijn

Hij is getrouwd met Sara Nieuwenburg.

Zij zijn getrouwd op 28 februari 1906 te Leiden, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacobus Bodijn  1906-1948
  2. Sara Bodijn  1907-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philippus Adrianus Bodijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Philippus Adrianus Bodijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Philippus Adrianus Bodijn


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 december 1885 lag rond de 3,0 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
  • De temperatuur op 28 februari 1906 lag tussen 0,8 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 3,1 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 4 november 1960 lag tussen 6,4 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Oprichting van de Togolese voetbalbond.
    • 22 maart » Arthur Schawlow en Charles Townes verkrijgen patent op de laser.
    • 1 april » De eerste succesvolle weersatelliet ter wereld wordt gelanceerd, de TIROS-1.
    • 21 april » Brasilia wordt officieel de hoofdstad van Brazilië.
    • 10 juli » De Sovjet-Unie wint in Parijs de allereerste Europese titel door Joegoslavië na verlenging met 2-1 te verslaan in de finale van het EK voetbal.
    • 12 december » Oprichting van de Sloveense voetbalclub NK Maribor.

Over de familienaam Bodijn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bodijn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bodijn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bodijn (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I8227.php : benaderd 5 oktober 2026), "Philippus Adrianus Bodijn (1885-1960)".