Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Andries Sloos (1864-1935)

Persoonlijke gegevens Andries Sloos 


Gezin van Andries Sloos

Hij is getrouwd met Lena Berlemon.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1888 te Leiden, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Andries Sloos  1889-1950
  2. Hendrica Sloos  1892-1892
  3. Johannes Sloos  1894-1953
  4. Anna Sloos  1896-????
  5. Antje Sloos  1899-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andries Sloos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Andries Sloos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Andries Sloos

Maria Hofkes
1815-????
Andries Sloos
1839-1895

Andries Sloos
1864-1935

1888

Lena Berlemon
1863-1927

Andries Sloos
1889-1950
Anna Sloos
1896-????
Antje Sloos
1899-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juni 1864 lag rond de 12,4 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 78%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 7 september » Amerikaanse Burgeroorlog: Overgave van Atlanta na beleg door William T. Sherman.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
    • 20 november » Zaligverklaring van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 29 november » In Colorado brengen vrijwilligers onder leiding van kolonel John Chivington ten minste 400 Cheyenne en Arapahoe Indianen om bij Sand Creek, waar ze met toestemming een kamp hadden opgeslagen.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
  • De temperatuur op 1 augustus 1888 lag rond de 11,7 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 27 juli 1935 lag tussen 7,7 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.

Over de familienaam Sloos

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sloos.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sloos.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sloos (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I81895.php : benaderd 15 oktober 2026), "Andries Sloos (1864-1935)".