Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Klaasje van Reeuwijk

Persoonlijke gegevens Klaasje van Reeuwijk 


    Gezin van Klaasje van Reeuwijk

    Zij is getrouwd met Teunis van Leeuwen.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Jacob van Leeuwen  1817-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaasje van Reeuwijk?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Klaasje van Reeuwijk

    Klaasje van Reeuwijk



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Reeuwijk


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I73050.php : benaderd 27 december 2025), "Klaasje van Reeuwijk".