Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Wilhelmus Nell (1884-1949)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Nell 


Gezin van Wilhelmus Nell

Hij is getrouwd met Jaapje van Straalen.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1909 te Wassenaar, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Nell?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Nell

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Nell

Cornelis Nell
1800-1873
Johannes Nell
1830-1900

Wilhelmus Nell
1884-1949

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1884 lag rond de 15,0 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
  • De temperatuur op 3 juni 1909 lag tussen 8,5 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
  • De temperatuur op 21 februari 1949 lag tussen 5,6 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 7,5 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De eerste tweetrapsraket met vloeibare brandstof bereikt in White Sands (Verenigde Staten) een hoogte van 40 kilometer.
    • 2 maart » Kapitein James Gallagher voltooide de eerste non-stop vlucht rond de aarde.
    • 8 mei » De nieuwe grondwet van West-Duitsland wordt goedgekeurd. Ze zal op 23 mei in werking treden.
    • 12 mei » De Sovjet-autoriteiten heffen de blokkade van Berlijn op.
    • 14 juli » Rusland doorbreekt het Amerikaanse monopolie op kernwapens met een atoomexplosie in Siberië.
    • 23 augustus » De Presidentiële Raad wordt ingevoerd als collectief staatshoofd van Hongarije tot de afschaffing in 1986.

Over de familienaam Nell

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nell.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nell.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nell (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I61871.php : benaderd 1 oktober 2026), "Wilhelmus Nell (1884-1949)".