Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Gerardus Johannes Franciscus van Berkel (1889-1975)

Persoonlijke gegevens Gerardus Johannes Franciscus van Berkel 


Gezin van Gerardus Johannes Franciscus van Berkel

Hij is getrouwd met Wilhelmina Kriena Bezie.

Zij zijn getrouwd op 20 januari 1913 te Leiden, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Johannes Franciscus van Berkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerardus Johannes Franciscus van Berkel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Johannes Franciscus van Berkel

Gerardus Johannes Franciscus van Berkel
1889-1975

1913
NN van Berkel
1918-1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 juni 1889 lag rond de 24,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 20 januari 1913 lag tussen 3,3 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 6,6 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
    • 24 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Rubio Ñú.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 28 januari 1975 lag tussen 1,6 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 8,9 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Eddy Merckx wint de tiende editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 1 mei » Dagblad van het Oosten verschijnt voor de eerste keer als kopblad van Tubantia.
    • 16 mei » De Japanse Junko Tabei bereikt als eerste vrouw de top van de Mount Everest.
    • 5 september » Een moordaanslag op de Amerikaanse president Gerald Ford mislukt.
    • 10 september » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Chorzow met 4-1 onderuit tegen Polen in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door twee doelpunten van Andrzej Szarmach.
    • 3 november » Bij de introductie van de wereldranglijst der proftennissters bezet Chris Evert de eerste plaats.

Over de familienaam Van Berkel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I5906.php : benaderd 5 oktober 2026), "Gerardus Johannes Franciscus van Berkel (1889-1975)".