Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Leendert van Lis

Persoonlijke gegevens Leendert van Lis 


    Gezin van Leendert van Lis

    Hij is getrouwd met Marijtje Voorham.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Cornelia van Lis  1821-1914 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert van Lis?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Leendert van Lis

    Leendert van Lis



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Lis

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Lis.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Lis.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Lis (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I54884.php : benaderd 28 december 2025), "Leendert van Lis".