Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Wilhelmus Josephus van Lieshout (1906-1907)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Josephus van Lieshout 


Gezin van Wilhelmus Josephus van Lieshout

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Josephus van Lieshout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Josephus van Lieshout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Josephus van Lieshout

Dirk van Es
1836-1912

Wilhelmus Josephus van Lieshout
1906-1907


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 augustus 1906 lag tussen 6,5 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
    • 13 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Cracovia Kraków.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
  • De temperatuur op 1 mei 1907 lag tussen 2,6 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 19,5 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
    • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.

Over de familienaam Van Lieshout


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I53352.php : benaderd 25 oktober 2026), "Wilhelmus Josephus van Lieshout (1906-1907)".