Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jacob Hendrikx Kruijt (1645-????)

Persoonlijke gegevens Jacob Hendrikx Kruijt 


Gezin van Jacob Hendrikx Kruijt

Hij is getrouwd met Leentje Arents de Voijs.

Toestemming voor het huwelijk is 2 maart 1670 verkregen te Katwijk aan Zee.


Kind(eren):

  1. Hindrik Jacobs Kruijt  ± 1670-???? 
  2. Johannes Kruijt  1673-???? 


Notities over Jacob Hendrikx Kruijt

Hij vestigt zich in 1672 te Leiden in de Kuypersteeg en wordt beëdigd als poorter van Leiden op 27 maart 1673, als afkomstig van Noortwijck

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Hendrikx Kruijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Hendrikx Kruijt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Hendrikx Kruijt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Frederik Hendrik (Huis van Oranje) was van 1625 tot 1647 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1645: Bron: Wikipedia
    • 6 maart » Paus Innocentius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de curieprelaat Benedetto Odescalchi.
    • 14 juni » Slag bij Naseby: grote overwinning van Oliver Cromwell op Karel I.
    • 2 september » Eerstesteenlegging voor de Sael van Oranje, die later zou uitgroeien tot Paleis Huis ten Bosch.

Over de familienaam Kruijt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruijt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruijt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruijt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I48384.php : benaderd 27 december 2025), "Jacob Hendrikx Kruijt (1645-????)".