Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Helena de Koning

Persoonlijke gegevens Helena de Koning 


    Gezin van Helena de Koning

    Zij is getrouwd met Tobias den Os.

    Toestemming voor het huwelijk is 19 maart 1745 verkregen te Leiden.


    Kind(eren):

    1. Lijsje den Os  1746-????
    2. Anna den Os  1749-????
    3. Anthoni den Os  1750-????
    4. Catrijn den Os  1754-????
    5. Steeven den Os  1760-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena de Koning?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Helena de Koning

    Helena de Koning


    Tobias den Os
    1724-????

    Lijsje den Os
    1746-????
    Anna den Os
    1749-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Koning


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I45504.php : benaderd 26 december 2025), "Helena de Koning".