Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Geertruida Johanna Klinkhamer (1875-1945)

Persoonlijke gegevens Geertruida Johanna Klinkhamer 


Gezin van Geertruida Johanna Klinkhamer

Zij is getrouwd met Pieter Nieuwenhuijsen.

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1896 te Leiden, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Johanna Klinkhamer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Johanna Klinkhamer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Johanna Klinkhamer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1896, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4892, aktenummer 25 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 december 1875 lag rond de -2,6 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
    • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
    • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
  • De temperatuur op 12 februari 1896 lag rond de 4,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 28 maart » Première van de opera Andrea Chénier
    • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
    • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
  • De temperatuur op 4 september 1945 lag tussen 12,4 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Rode Leger bevrijdt het inmiddels grotendeels verlaten concentratiekamp Auschwitz.
    • 18 maart » Tweede Wereldoorlog: 1250 Amerikaanse bommenwerpers vallen Berlijn aan.
    • 10 september » Vidkun Quisling wordt ter dood veroordeeld wegens collaboratie met de nazi's.
    • 26 september » Oprichting van de Iraanse voetbalclub Esteghlal FC.
    • 24 oktober » Oprichting van de Verenigde Naties.
    • 27 oktober » Eerste nummer van het Nederlandse opinieweekblad Elsevier verschijnt.

Over de familienaam Klinkhamer


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I43919.php : benaderd 13 oktober 2026), "Geertruida Johanna Klinkhamer (1875-1945)".