Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna Adriana van der Klaauw (1888-1969)

Persoonlijke gegevens Johanna Adriana van der Klaauw 


Gezin van Johanna Adriana van der Klaauw

Zij is getrouwd met Theodorus Petrus Johannes van Valderen.

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1910 te Voorschoten, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Adriana van der Klaauw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Adriana van der Klaauw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1888, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4753, aktenummer 1267 Gemeente Leiden
  2. Gemeentearchief Wassenaar BS Huwelijk Huwelijken 1903-1912 Voorschoten, Voorschoten, archief 731A, inventaris­num­mer 19, 1840, aktenummer 6

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 oktober 1888 lag rond de 10,3 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
  • De temperatuur op 26 augustus 1910 lag tussen 13,0 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
  • De temperatuur op 2 april 1969 lag tussen 2,3 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 4,6 uur zonneschijn (35%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 19 mei » Helmut Kohl wordt minister-president van de Duitse deelstaat Rijnland-Palts.
    • 21 mei » Het Cypriotisch voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit de geschiedenis. De ploeg verliest in Essen met 12-0 van West-Duitsland.
    • 1 juli » Beëdiging van Gustav Heinemann als derde bondspresident van West-Duitsland.
    • 7 september » Eerste optreden van Jethro Tull in Nederland (Concertgebouw Amsterdam).
    • 13 oktober » Sovjet-atleet Anatoli Bondartsjoek scherpt in Rivne zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (74,68 meter) van Romuald Klim aan tot 75,48 meter.
    • 14 november » NASA lanceert de Apollo 12.

Over de familienaam Van der Klaauw


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I42884.php : benaderd 12 oktober 2026), "Johanna Adriana van der Klaauw (1888-1969)".