Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Matthias Franciscus de Keuning (1895-1957)

Persoonlijke gegevens Matthias Franciscus de Keuning 


Gezin van Matthias Franciscus de Keuning

(1) Hij is getrouwd met Maria Verkuijlen.

Zij zijn getrouwd


(2) Hij is getrouwd met Petronella Maria Adriana Retel.

Zij zijn getrouwd op 14 april 1926 te 's-Gravenhage, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Matthias Franciscus de Keuning?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Matthias Franciscus de Keuning

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Matthias Franciscus de Keuning


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 november 1895 lag rond de 1,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
  • De temperatuur op 14 april 1926 lag tussen 1,5 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » John Logie Baird geeft de eerste demonstratie van een nieuwe uitvinding: de televisie.
    • 9 mei » De Amerikaanse ontdekkingsreizigers Richard Byrd en Floyd Bennett vliegen als eersten over de Noordpool.
    • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • 26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
    • 26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
  • De temperatuur op 15 juli 1957 lag tussen 12,0 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
    • 12 februari » Bisschopswijding van Wilhelmus Marinus Bekkers, Nederlands bisschop-coadjutor van 's-Hertogenbosch.
    • 28 februari » Guust Flater verschijnt voor het eerst in het weekblad Robbedoes.
    • 3 maart » Corry Brokken wint het Eurovisiesongfestival met het liedje 'Net als toen'.
    • 16 mei » Encycliek Invicti Athletae van Paus Pius XII over de Heilige Andrea Bobola.
    • 7 september » Laatste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in Het Parool.

Over de familienaam De Keuning


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I42589.php : benaderd 8 oktober 2026), "Matthias Franciscus de Keuning (1895-1957)".