Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Sara de Jong (1927-)

Persoonlijke gegevens Sara de Jong 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Sara de Jong

Zij is getrouwd met Willem Frederik HEMERIK.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1952, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sara de Jong?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Sara de Jong

Sara de Jong
1927-

1952

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1927 lag tussen 1,3 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 5,4 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
  • De temperatuur op 24 juni 1952 lag tussen 10,8 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (44%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 28 april » Het Vredesverdrag van San Francisco treedt in werking; Japan herwint zijn soevereiniteit.
    • 4 juni » Juan Perón wordt voor de tweede keer president van Argentinië.
    • 21 juni » In het Mathematisch Centrum Amsterdam wordt de ARRA I, de eerste in Nederland gebouwde computer, in gebruik genomen.
    • 21 september » Eerste officiële interland van de nationale voetbalploeg van de Duitse Democratische Republiek.
    • 25 oktober » De Geïllustreerde Pers brengt het eerste Nederlandse exemplaar van het weekblad Donald Duck uit als bijlage van het damesblad Margriet.
    • 11 november » De Bulgaarse rooms-katholieke bisschop Eugen Bossilkov (51) van Nicopolis en de priesters Kamen Vitchev (59), Pavel Djidjov (33), en Josaphat Chichov (68) worden gefusilleerd in een gevangenis in Sofia. Zij zijn in 1998 en 2002 zalig verklaard.

Over de familienaam De Jong

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I40064.php : benaderd 14 oktober 2026), "Sara de Jong (1927-)".