Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Martinus Cornelis Heuzen (1866-1936)

Persoonlijke gegevens Martinus Cornelis Heuzen 


Gezin van Martinus Cornelis Heuzen

Hij is getrouwd met Johanna Elisabeth Fiouw.

Zij zijn getrouwd op 16 november 1887 te Leiden, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Cornelis Heuzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Cornelis Heuzen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Cornelis Heuzen

Martinus Cornelis Heuzen
1866-1936

1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 november 1866 lag rond de 10,6 °C. Er was 18 mm neerslag. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Spaanse marine bombardeert de haven van Valparaíso in Chili.
    • 20 juli » In de Adriatische Zee vindt in het kader van de Pruisisch-Oostenrijkse Oorlog de Slag bij Lissa plaats.
    • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
    • 1 augustus » België tekent als negende Westers land een Vriendschaps- en handelsverdrag met het Japanse shogunaat.
    • 31 oktober » Première van Jacques Offenbachs 'Pariser Leben'.
    • 12 december » Een ondergrondse mijnexplosie in Barnsley, Engeland zorgt voor veel doden.
  • De temperatuur op 16 november 1887 lag rond de -3,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
  • De temperatuur op 7 juli 1936 lag tussen 17,4 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 26,7 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 16 juni » In Nijmegen wordt de Waalbrug, destijds langste boogspanningbrug van Europa, geopend door koningin Wilhelmina.
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.

Over de familienaam Heuzen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heuzen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heuzen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heuzen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I35784.php : benaderd 7 oktober 2026), "Martinus Cornelis Heuzen (1866-1936)".