Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Adrianus Gertenaar (1908-)

Persoonlijke gegevens Adrianus Gertenaar 


Gezin van Adrianus Gertenaar

Hij is getrouwd met Johanna Frederika van der Veen.

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1938 te Leiden, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Gertenaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Gertenaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Gertenaar

Jan Gertenaar
1839-1918

Adrianus Gertenaar
1908-????

1938

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1908 lag tussen 7,5 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • 24 november » Stranding van de Fernando bij Terschelling, zes doden. Van de zeventien opvarenden kunnen er veertien man worden gered, maar ook drie redders komen om.
  • De temperatuur op 8 augustus 1938 lag tussen 17,2 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 1,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
    • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
    • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
    • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
    • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
    • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.

Over de familienaam Gertenaar


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I27610.php : benaderd 19 oktober 2026), "Adrianus Gertenaar (1908-)".