Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jacoba Fuchs (1884-1917)

Persoonlijke gegevens Jacoba Fuchs 


Gezin van Jacoba Fuchs

Zij is getrouwd met Pieter Vermond.

Zij zijn getrouwd op 14 juli 1909 te Leiden, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Fuchs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Fuchs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Fuchs

Samuel Fuchs
1812-1866
Sara Schouten
1813-????
Abraham Fuchs
1858-1942

Jacoba Fuchs
1884-1917

1909

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 februari 1884 lag rond de 5,0 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 1 november » Oprichting van de Gaelic Athletic Association in Thurles, Ierland.
    • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
  • De temperatuur op 14 juli 1909 lag tussen 11,5 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » President S. Hylkema van de Friese IJsbond zet het licht op groen voor de start van de eerste Elfstedentocht. Van de 48 deelnemers halen er slechts negen de finish van de 200 km lange tocht op dooi-ijs. Winnaar wordt de 24-jarige theologiestudent Minne Hoekstra uit Warga (13 uur en 50 minuten).
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
    • 17 maart » Aanvaring tussen Duits en Noors schip bij de ingang van de Nieuwe Waterweg, acht doden.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
  • De temperatuur op 18 juni 1917 lag tussen 15,6 °C en 29,4 °C en was gemiddeld 21,8 °C. Er was 31,4 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Troonsafstand van Nicolaas II van Rusland namens hem en zijn zoon Aleksej.
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
    • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.

Over de familienaam Fuchs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fuchs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fuchs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fuchs (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I26893.php : benaderd 7 oktober 2026), "Jacoba Fuchs (1884-1917)".