Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jan van den ENDE

Persoonlijke gegevens Jan van den ENDE 


    Gezin van Jan van den ENDE

    Hij is getrouwd met Cornelia Voogt.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Johan van den ENDE  1883-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van den ENDE?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jan van den ENDE

    Jan van den ENDE



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van den ENDE


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I24514.php : benaderd 29 december 2025), "Jan van den ENDE".