Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna van Elemhuysen

Persoonlijke gegevens Johanna van Elemhuysen 

  • Zij is geboren in Delft.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 maart 2012.

Gezin van Johanna van Elemhuysen

Zij is getrouwd met Abraham van Berkel.

Toestemming voor het huwelijk is 23 november 1663 verkregen te Leiden.

Zij zijn getrouwd op 12 december 1663 te Delft.


Kind(eren):

  1. Maria van Berkel  1664-< 1674
  2. Maria van Berkel  1673-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Elemhuysen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Elemhuysen

Johanna van Elemhuysen

1663

Abraham van Berkel
± 1639-????

Maria van Berkel
1664-< 1674

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Elemhuysen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I24293.php : benaderd 26 december 2025), "Johanna van Elemhuysen".