Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Cornelis Bartholomeus Dekker

Persoonlijke gegevens Cornelis Bartholomeus Dekker 


Gezin van Cornelis Bartholomeus Dekker

Hij is getrouwd met Catharina van den Wijngaard.

Zij zijn getrouwd op 19 augustus 1914 te Leiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Bartholomeus Dekker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Bartholomeus Dekker


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 augustus 1914 lag tussen 10,3 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
    • 20 maart » In New Haven, een stad in de Amerikaanse staat Connecticut, vindt het eerste wereldkampioenschap kunstschaatsen plaats.
    • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.

Over de familienaam Dekker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dekker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dekker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dekker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I18378.php : benaderd 23 februari 2026), "Cornelis Bartholomeus Dekker".