Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna van Amerom (1889-????)

Persoonlijke gegevens Johanna van Amerom 


Gezin van Johanna van Amerom

Zij is getrouwd met Jacob de Ru.

Zij zijn getrouwd op 21 december 1937 te Soest, zij was toen 48 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Amerom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna van Amerom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Amerom


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Het Utrechts Archief te Utrecht, BS Huwelijk Soest, archief 463, inventaris­num­mer 661-05, 21-12-1937, Soest 1937, aktenummer 95

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1889 lag rond de 6,7 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 21 december 1937 lag tussen -3,3 °C en -1,2 °C en was gemiddeld -2,5 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 26 maart » De Amerikaanse raketontwikkelaar Robert Goddard schiet een raket tot een hoogte van 2750 meter, de grootste hoogte die hij met een raket heeft bereikt.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.

Over de familienaam Van Amerom


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I182240.php : benaderd 25 oktober 2026), "Johanna van Amerom (1889-????)".