Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Alida Catharina Baalbergen (1861-1936)

Persoonlijke gegevens Alida Catharina Baalbergen 


Gezin van Alida Catharina Baalbergen

Zij is getrouwd met Jacob van den Beukel.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1904 te Scheveningen, zij was toen 43 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Catharina Baalbergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Catharina Baalbergen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Catharina Baalbergen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 oktober 1861 lag rond de 7,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Kansas ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 34e staat.
    • 18 februari » Samenkomst van het eerste Italiaanse parlement in Turijn.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
    • 11 maart » De grondwet van de Geconfedereerde Staten van Amerika wordt aangenomen.
    • 12 april » Aanval op Fort Sumter, de eerste slag in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 10 juni » Slag bij Big Bethel tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het is een van de eerste veldslagen dat resulteerde in een Zuidelijke overwinning.
  • De temperatuur op 9 november 1904 lag tussen 7,8 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 11,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
  • De temperatuur op 19 maart 1936 lag tussen -0,3 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 18 juli » Staatsgreep van Generalísimo Franco tegen de Tweede Spaanse Republiek. Begin van de Spaanse Burgeroorlog, die zou leiden tot veertig jaar dictatuur.
    • 1 augustus » Het voormalige paleis van koning Willem II in Tilburg, wordt nadat het ruim 70 jaar als Rijks-HBS is gebruikt, na een grondige renovatie, door burgemeester Frans Vonk de Both in gebruik genomen als het stadhuis van Tilburg, en wordt bekend als het Paleis-Raadhuis.
    • 25 november » Duitsland en Japan sluiten het Anti-Kominternpact, dat voornamelijk gericht is tegen de Komintern (Communistische Internationale) en in het bijzonder tegen de Sovjet-Unie.
    • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
    • 12 december » De Moerdijkbrug over het Hollandsch Diep wordt geopend.

Over de familienaam Baalbergen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I1788.php : benaderd 21 oktober 2026), "Alida Catharina Baalbergen (1861-1936)".