Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Abraham Kuijl (1890-1964)

Persoonlijke gegevens Abraham Kuijl 


Gezin van Abraham Kuijl

Hij is getrouwd met Cornelia Johanna Schreuder.

Zij zijn getrouwd op 27 november 1912 te Leiden, hij was toen 21 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Kuijl?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Abraham Kuijl

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Kuijl


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1890, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4755, aktenummer 1518 Gemeente Leiden
  2. Erfgoed Leiden eo: Overlijdensakten 1964, archiefnummer 1005, Plaatsingslijst van het archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 152, aktenummer 662 Gemeente Leiden
  3. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1912, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4908, aktenummer 503 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1890 lag rond de -4,1 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
  • De temperatuur op 27 november 1912 lag tussen 1,4 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 5,3 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 5 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Modena FC.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
  • De temperatuur op 15 juni 1964 lag tussen 8,1 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (29%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
    • 12 januari » John Okello, een Oegandese militair, leidt een staatsgreep op Zanzibar, waarbij de democratisch verkozen regering en de sultan omvergeworpen worden.
    • 6 april » De Pietà van Michelangelo verlaat voor het eerst sinds 1499 de Sint-Pietersbasiliek in Rome om te worden verscheept naar de Wereldtentoonstelling in New York.
    • 21 april » Benoeming van de Nederlander Paul Verschuren tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Helsinki (Finland)
    • 24 mei » Bij rellen in het Estadio Nacional in de Peruviaanse hoofdstad Lima vinden ruim driehonderd mensen de dood.
    • 28 november » Lancering van Mariner 4, het eerste ruimtetuig dat langs Mars vliegt.

Over de familienaam Kuijl

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuijl.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuijl.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuijl (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I170472.php : benaderd 14 oktober 2026), "Abraham Kuijl (1890-1964)".