Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna van der Reijden (1889-1947)

Persoonlijke gegevens Johanna van der Reijden 


Gezin van Johanna van der Reijden

Zij is getrouwd met Cornelis Biesbroek.

Zij zijn getrouwd op 3 januari 1912 te Leiden, zij was toen 22 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Gijsbert Biesbroek  1912-1960
  2. Gijsberta Biesbroek  1914-2002
  3. Johannes Biesbroek  1917-1918

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van der Reijden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna van der Reijden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van der Reijden


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Geboorteakten 1889, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4754, aktenummer 1318 Gemeente Leiden
  2. Erfgoed Leiden eo: Overlijdensakten 1947, archiefnummer 1005, Plaatsingslijst van het archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 135, aktenummer 227
  3. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1912, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4908, aktenummer 2 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 november 1889 lag rond de 9,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
    • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 3 januari 1912 lag tussen 6,9 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In China wordt de republiek uitgeroepen.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
  • De temperatuur op 3 maart 1947 lag tussen -10,4 °C en -0,2 °C en was gemiddeld -6,8 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Vlag van Drenthe wordt aangenomen.
    • 16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
    • 5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
    • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
    • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
    • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.

Over de familienaam Van der Reijden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I169484.php : benaderd 19 oktober 2026), "Johanna van der Reijden (1889-1947)".