Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Helena Johanna van Musscher (1905-)

Persoonlijke gegevens Helena Johanna van Musscher 


Gezin van Helena Johanna van Musscher

Zij is getrouwd met Jan Maret.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1927 te 's-Gravenhage, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Permalink https://hdl.handle.net/21.12124/CBF75101F37A4485A129B85588DCD8BF
Permalink https://hdl.handle.net/21.12124/564446B00247474A9FA8A63C2E03DC1B

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 27 juli 1934 te 's-Gravenhage.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Johanna van Musscher?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Johanna van Musscher

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Johanna van Musscher


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Haags Gemeentearchief Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 335-01, inventaris­num­mer 997, 13-07-1927, Huwelijksakten Den Haag, aktenummer B845
  2. Haags Gemeentearchief Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 335-01, inventaris­num­mer 1090, 27-07-1934, Huwelijksakten Den Haag, aktenummer C367

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 augustus 1905 lag tussen 13,2 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 3 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub DSC Arminia Bielefeld.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
  • De temperatuur op 13 juli 1927 lag tussen 13,5 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 29 juli » Ingebruikname eerste ijzeren long, in New York.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.

Over de familienaam Van Musscher


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I168983.php : benaderd 19 oktober 2026), "Helena Johanna van Musscher (1905-)".